_THEME_SKIP_TO_CONTENT _THEME_SKIP_TO_NAVIGATION

Redakční systém Marwel

Vyhledávání

Domů  /  Drážní inspekce

Výpis systémových zpráv

Drážní inspekce

Klient:

Drážní inspekce

Adresa: www.dicr.cz

Projekt:

Tvorba internetové prezentace s tiskovým servisem komentujícím příčiny a okolností vzniku mimořádných událostí v drážní dopravě a výkonem státního dozoru ve věcech drah.

Popis projektu:

Pro Drážní inspekci byla implementována poslední verze redakčního systému Marwel (verze 2.6). Funkcionality systému byly zakázkově upraveny tak, aby plně vyhověly požadavkům klienta. Tento státní orgán jako jeden z mála funguje téměř výlučně na platformě Linux. V případě Drážní inspekce jde o Mandriva Linux, který je nasazen nejen na serverech, ale i na pracovních stanicích.

 

"V informatice Drážní inspekce využíváme služeb firmy QCM již několik let. Jde o technickou podporu operačního systému Linux, správu serverů a vývoj webových aplikací. Spolupráce probíhá k naší plné spokojenosti. Oceňujeme odborný potenciál lidí z QCM, rychlost reakce a schopnost vcítit se do problému. Využíváme speciálně vyvinuté databázové aplikace s webovým přístupem pro koordinaci práce a vedení interních agend naší instituce. Vynikají spolehlivostí, rychlou odezvou, jednoduchým intuitivním ovládáním, vkusným designem a vysokou účelností. Díky kvalitní analýze zadání nás dokonce zpracovatelé upozornili na rezervy v našich pracovních postupech a navrhli optimální řešení..."4. 4. 2006 Ing. Michal Miklenda, náměstek generálního inspektora Drážní inspekce ČR

Chcete vědět více?

Webová prezentace není jediným projektem, který jsme pro Drážní inspekci realizovali. Podívejte se na naše další projekty, zjistíte tak potenciál redakčního systému Marwel i jeho tvůrců.

 

.
loading...
x