_THEME_SKIP_TO_CONTENT _THEME_SKIP_TO_NAVIGATION

Redakční systém Marwel

Vyhledávání

Domů  /  Informační portál pro veřejnost

Výpis systémových zpráv

Informační portál pro veřejnost

Klient:

Státní ústav pro kontrolu léčiv

Adresa: www.leky.sukl.cz

Projekt:

Tvorba moderního informačního portálu se zakázkovými aplikacemi.

Řešení:

Projekt Informačního portálu pro veřejnost je výjimečný zejména díky tomu, že jako první přináší zcela kompletní a garantované databáze registrovaných léčiv, lékáren i klinických studií s možností pokročilého vyhledávání.

V rámci projektu jsme naimplementovali redakční systém Marwel ve verzi 2.6 a vytvořili speciální zakázkové aplikace. Pro návštěvníky portálu jsou zajímavé zejména moduly:

  • Léky – aplikace umožňuje vyhledávat dle názvu léků, indikační skupiny či samotné diagnózy mezi volně prodejnými léky i léky vázanými na lékařský předpis. K dispozici jsou také souhrnné informace o přípravku včetně stavu registrace, orientační ceny doplatků i elektronické verze příbalového letáku.
  • Lékárny – je kompletním seznamem všech lékáren na území ČR. Aplikace poskytuje možnost vyhledávání dle regionu, města či názvu lékárny včetně dalších užitečných parametrů, mezi které patří např. statut pohotovostní lékárenské služby či možnost internetového prodeje.
  • Klinické studie – tato aplikace přináší přehled všech dostupných klinických studií vybraných léků, opět s možností pokročilého vyhledávání (lékařský obor, diagnóza, číslo diagnózy apod.)
  • Encyklopedie a slovník – je rychlým pomocníkem laické veřejnosti. Poskytuje užitečné informace z oblasti medicíny i farmakologie jednoduchou a srozumitelnou formou.

Zakázkové aplikace nejsou jedinou předností webového projektu. Informační portál je funkčně propojen s prezentací Státního ústavu pro kontrolu léčiv, jejíž primární cílovou skupinu tvoří odborná veřejnost. Díky tomuto propojení mohou redatoři SÚKL snadno publikovat vybrané články na obou portálech zároveň.

Chcete vědět více?

Webová prezentace není jediným projektem, který jsme pro Státní ústav pro kontrolu léčiv realizovali. Podívejte se na naše další projekty, zjistíte tak potenciál redakčního systému Marwel i jeho tvůrců.

.
loading...
x