_THEME_SKIP_TO_CONTENT _THEME_SKIP_TO_NAVIGATION

Redakční systém Marwel

Vyhledávání

Domů  /  O systému  /  Novinky v aktuální verzi

Výpis systémových zpráv

Novinky v aktuální verzi

Zde naleznete souhrn změn redakčního systému Marwel ve verzi 2.7. Pokud Vás zajímají bližší informace, odkážeme vás na Podrobný přehled změn či naše obchodníky.

Mezi změny, které při práci s redakčním systémem Marwel 2.7 nejvíce oceníte patří:

  • Nové vyhledávání včetně fulltextu s relevancí - V novém vyhledávání si můžete zvolit určitou sekci webu, ve které chcete hledaný výraz nalézt. Pomocí článků tak můžete např. vytvořit jednoduchý katalog produktů, slovníček apod., pro vyhledávání pak můžete vybrat tyto konkrétní sekce. Díky novému vylepšení fulltextového vyhledávání lze také nalezené články či dokumenty řadit podle relevance či data publikování.
  • Vylepšení možností optimalizace pro vyhledávače (SEO) - Ve starších verzích redakčního systému Marwel byly informace pro vyhledávače generovány automaticky. V nové verzi 2.7 byla pro SEO přidána možnost ovlivnění titulku stránky i popisu jejího obsahu.
  • Oddělení jazyka administrace od jazyka webu - Nabídku velkého množství jazykových verzí webových stránek obsahovaly již starší verze systému Marwel. Pro úpravy ale nebylo vždy žádoucí, aby rozhraní pro editaci bylo přímo v jazyce daného článku. V nové verzi může redaktor spravující cizojazyčný obsah provádět úpravy v českém nebo anglickém editoru.
  • Nástěnka v administraci - Administrační rozhraní va verzi 2.7 obsahuje nástěnku, na kterou si redaktor může nastavit různé bloky dle svých priorit.
  • Integrace helpdesku – Díky integraci helpdesku může nyní klient zadávat požadavky na podporu a sledovat jejich řešení přímo z administračního rozhraní systému Marwel, tj. bez nutnosti  přihlašování do aplikace Helpdesk.
  • Pohyblivost editačního toolbaru – Pro zlepšení uživatelského komfortu byla do systému přidána také možnost pohybovat s editačním toolbarem. V nové verzi jím lze libovolně posouvat, minimalizovat nebo jej úplně zavřít. Zavřený toolbar pak obnovíte znovunačtením stránky.
  • Záložky ve článcích - Toto rozšíření umožňuje obsah článku (samotný text či dokumenty související s obsahem) uspořádat do několika záložek, mezi nimiž lze přepínat. Související obsah tak lze sdružit do tématických celků.
  • Rozšíření Správce dokumentů - Hlavními změnami ve Správci dokumentů je rozšíření možností při vkládání odkazů a nastavení práv. Ve verzi 2.7 tak lze např. vkládat odkazy na konkrétní verze dokumentů či dynamické výpisy souborů. Pomocí nastavení oprávnění umožňuje modul zpřístupnit vybraným skupinám pouze určité složky, a to v případě redaktorů i registrovaných uživatelů. Dalšími změnami ve Správci dokumentů je také rozšíření povolených formátů a nastavení viditelnosti složek, souborů a jejich verzí.
  • Nový modul Inzerce / Burza - Modul umožňuje návštěvníkům vkládat na web inzeráty, rozdělit je na kategorie včetně víceúrovňové struktury. Pro preferovanou skupinu uživatelů (VIP) lze nastavit přednostní přístup k nově vloženým inzerátům, ostatní uživatelé vidí nabídky s nastaveným zpožděním.
  • Modul podatelna s digitálním podpisem - nová verze modulu umožňuje jednoduše digitálně podepsat email odesílaný z webového formuláře. Takto odeslaná zpráva pak splňuje veškeré legislativní nároky.

Předešlé verze:

.
loading...
x