_THEME_SKIP_TO_CONTENT _THEME_SKIP_TO_NAVIGATION

Redakční systém Marwel

Vyhledávání

Domů  /  Portál Evropského sociálního fondu ČR

Výpis systémových zpráv

Portál Evropského sociálního fondu ČR

Klient:

Ministerstvo práce a sociálních věcí

Adresa: www.esfcr.cz

Zadání:

Cílem projektu bylo vytvoření poměrně rozsáhlého portálu Evropského sociálního fondu ČR (ESF) s definovanými zakázkovými funkcionalitami, který by široké veřejnosti jednoduše, přehledně a srozumitelně zprostředkoval informace o možnostech čerpání evropských financí v daných oblastech podpory. Součástí projektu bylo kompletní zajištění všech technických prací, správy serverů i hostingu.

Popis řešení:

Webová prezentace EFS je zajímavá zejména velkým množstvím zakázkových aplikací, které byly vytvořeny na základě podrobné analýzy požadovaných funkcí. Technicky byly tyto požadavky zpracovány jako speciální nadstavbové moduly redakčního systému Marwel. Mezi tyto aplikace patří:

  • Modul pro publikování a vyhledávání výzev, který usnadní žadatelům orientaci v aktuálně vyhlášených výzvách. Ty jsou filtrovány nejen podle jednotlivých operačních programů a programových období, ale i podle jednotlivých prioritních os a oblastí podpory.
  • Modul pro publikování a vyhledávání zadávacích řízení umožňuje zájemcům vyhledávat ve zveřejněných zakázkách jak podle předmětu plnění, tak i podle data vyhlášení zakázky a lhůty plnění.
  • Modul pro publikování úspěšně realizovaných projektů umožňuje vyhledávání projektů dle programového období, operačních programů, prioritních os a oblastí podpory. Každý se tak může snadno přesvědčit, jakých oblastí se činnost ESF týká a jaké projekty jsou realizovány.
  • Modul otázek a odpovědí byl funkčně podstatně rozšířen a upraven speciálně pro potřeby tohoto portálu.
  • Modul Tag it! - díky tomuto modulu získává návštěvník portálu zcela novou, přísně tématickou úroveň navigace. Jedná se o označování článků klíčovými slovy, která jsou následně vypsána v tzv. mračnu tagů, kde jsou zvýrazněna podle četnosti svého užití. Po kliknutí na vybrané slovo se následně vypíšou všechny relevantní články, které jsou jím označeny. Kromě samotných článků jsou otagovány navíc i všechny dokumenty, brožury a informační letáky.

Redakční systém Marwel je v případě portálu ESF rozšířen ještě o Kalendář akcí, Ankety, fotogalerii Obscura a Správce dokumentů.

Chcete vědět více?

Webová prezentace není jediným projektem, který jsme pro Ministerstvo práce a sociálních věcí realizovali. Podívejte se na naše další projekty, zjistíte tak potenciál redakčního systému Marwel i jeho tvůrců.

.
loading...
x