_THEME_SKIP_TO_CONTENT _THEME_SKIP_TO_NAVIGATION

Redakční systém Marwel

Vyhledávání

Domů  /  Portál o veřejných zakázkách a koncesích

Výpis systémových zpráv

Portál o veřejných zakázkách a koncesích

Klient:

Ministerstvo pro místní rozvoj - Odbor veřejných investic

 

Adresa: www.portal-vz.cz

Projekt:

Tvorba webového portálu o veřejných zakázkách a koncesích.

Popis řešení:

Portál www.portal-vz.cz poskytuje přehledné informace týkající se zadávání veřejných zakázek. Naším cílem bylo vytvořit uživatelsky přívětivé, přátelské a komunikativní prostředí se snadnou orientací návštěvníka ve složité problematice veřejných zakázek a koncesí. Prezentace je postavena na redakčním systému Marwel. Zakázkově byl vytvořen modul FAQ, se kterým mají návštěvníci možnost výměny názorů v rámci Info-fóra. Modul řeší i vnitřní workflow info fóra v rámci ministerstva.

Prezentace portálu je teprve druhou stránkou, jenž získala osvědčení o střední úrovni přístupnosti v oblasti státní správy. Test kritérií dle Metodiky Blind Friendly Web provedla společnost TyfloCentrum Brno o.p.s.

 

"Na společnosti QCM oceňujeme schopnost rychle řešit naše požadavky. QCM nám dodala v krátkém čase funkční portálové řešení serveru www.portal-vz.cz postavené na redakčním systému Marwel, který velmi pružně doplnila o řadu našich specifických požadavků, např. rozšířila systém o speciální aplikaci "Infofórum". Rozsáhlá funkcionalita redakčního systému nám přináší komfort jednoduché správy obsahu, správu doplněné aplikace a rovněž informaci o chování návštěvníků našeho portálu v podrobných statistikách."

5. 8. 2006, RNDr. Jiří Svoboda, Odbor veřejných investic, MMR

Chcete vědět více?

Webová prezentace není jediným projektem, který jsme pro Ministerstvo pro místní rozvoj realizovali. Podívejte se na naše další projekty, zjistíte tak potenciál redakčního systému Marwel i jeho tvůrců.

 

.
loading...
x