_THEME_SKIP_TO_CONTENT _THEME_SKIP_TO_NAVIGATION

Redakční systém Marwel

Vyhledávání

Domů  /  Řešení

Výpis systémových zpráv

Řešení

Redakční systém Marwel jsme postavili na individuálním řešení potřeb našich klientů. Díky tomu jsme vyvinuli řadu modulů, které řeší běžné i specifické situace mnoha typů zákazníků.

Pro firmy a podniky

Chcete dobře prezentovat svoji firmu, produkt nebo službu? Využijte možnosti optimalizovat web pro vyhledávače, zvyšte prodejnost pomocí poptávkových formulářů a sledujte výsledky webu ve statistikách.

Pro státní správu

Potřebujete zajistit rychlou a bezproblémovou publikaci velkého množství informací v souladu se zákonem? Redakční systém vám usnadní aktualizaci informací i správu dokumentů ke stažení, to vše v souladu s platnou legislativou.

Pro obce

Web města nebo obce musí nabídnout občanům důležité informace a navíc splnit všechny zákonné normy. Použitím našeho redakčního systému usnadníte svým občanům komunikaci s úřadem a váš web se stane pohotovým a aktuálním zpravodajem.

Pro vás

Jste škola, zájmová organizace, obecně prospěšná společnost, veřejné sdružení, soukromá osoba nebo chcete jen vytvořit svůj vlastní informační portál? Redakční systém Marwel má řešení také pro vás.

.
loading...
x