_THEME_SKIP_TO_CONTENT _THEME_SKIP_TO_NAVIGATION

Redakční systém Marwel

Vyhledávání

Domů  /  Společnost OEZ

Výpis systémových zpráv

Společnost OEZ

Klient:

OEZ, s. r. o.

Adresa: www.oez.cz

Projekt:

Analýza webu a tvorba nové prezentace společnosti v sedmi jazykových mutacích se zakázkovými aplikacemi.

Řešení:

Rozsáhlá analýza byla zaměřena na zjištění potřeb zákazníků a stavu portálů konkurence. Na základě výsledků byla vytvořena řada doporučení pro SEO. Přímé uživatelské testování přineslo závěry, které jsme zohlednili při tvorbě nové prezentace. Kromě velkého počtu jazykových mutací (česká, anglická, německá, polská, slovenská, ruská, ukrajinská) je tak nová prezentace společnosti OEZ zajímavá i několika zakázkovými úpravami:

  • Pro společnost OEZ jsme vytvořili zcela nový modul S konto, ve kterém mohou registrovaní klienti na základě odběru zboží s určitou bodovou hodnotou získávat zajímavé výhody pro další nákup produktů. Ve spořícím modulu klienti sledují stav svého účtu i historii svých objednávek.
  • Webovou prezentaci společnosti OEZ jsme navázali také na interní ERP systém s databází Microsoft SQL, ze kterého jsou přebírány kompletní informace o produktech. Díky tomu jsou na stránkách prezentovány produkty v jednotném vzhledu, vždy s aktuálními údaji.
  • Standardní výbavu redakčního systému Marwel ve verzi 2.65 jsme na portálu OEZ rozšířili mj. o modul Otázky a odpovědi (FAQ); v každé jazykové mutaci jsou vytvořeny také samostatné chráněné sekce (Modrá planeta) s bližšími informacemi pro registrované klienty a přístupem ke spořícímu kontu.
.
loading...
x