Produktová podpora elektronických nástrojů

Hledáme komunikativního člověka, který se bude starat o zákazníky využívající naše elektronické nástroje.

Pohotového a pečlivého člena týmu, který bude vyřizovat zákaznické požadavky, udržovat dokumentaci a sdílet znalosti s ostatními členy týmu.

Popis pozice:

• telefonická a emailová podpora klientů elektronických nástrojů

• tvorba a údržba dokumentace nástroje

• aktivní sdílení znalostí v týmu

• participace na interních projektech oddělení

• participace na rozvoji nástroje

Co musí uchazeč splňovat:

• zvládá český jazyk slovem i písmem na úrovni rodilého

  mluvčího

• má již praxi s telefonickou podporou zákazníků

• SŠ vzdělání zakončené maturitou

• je vysoce komunikativní a týmový hráč

• je aktivní a má prozákaznický přístup

• je odolný vůči stresu

• umí se rychle orientovat při řešení problémů a požadavků

  klientů

• je pečlivý a důsledný ve zpracování získaných informací

Za výhodu budeme považovat:

• orientaci v zákoně o veřejných zakázkách

• orientaci v problematice elektronických aukcí

• znalost IT technologií

• znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Další firemní benefity:

• příspěvek na stravování zaměstnance/55% hodnoty stravenky

• káva a jiné nápoje na pracovišti

• letní i zimní teambuildingové aktivity

• 4 týdny dovolené/ po roce 1 týden navíc, 5 sick days, home

  office

• společné firemní snídaně

• příspěvek na penzijní pojištění

Nabízíme:

• perspektivní práci v Brně, ve firmě s více než 20letou historií v

  oboru internetových technologií pro významné klienty

  zejména státní správy a samosprávy

• práci v příjemném kolektivu s možností zapojit se do dalších

  aktivit firmy

• kanceláře s místem pro relaxaci

Informace o pozici:

Místo pracoviště:

Heršpická 813/5, Brno - Štýřice

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s

maturitou

Požadované jazyky:

Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)

Pokud po přečtení cítíte, že je to nabídka právě pro vás, pak nečekejte a pošlete svůj životopis.

Budeme se na vás těšit!

Máte zájem u nás pracovat?